sobota 30. srpna 2014

SCARVES by FREYWILLE

Ve čtvrtek 28.8. se uskutečnil v showroomu FreyWille moc příjemný workshop organizovaný módními blogerkami The Czech Chicks, společností FreyWille a taky kosmetickou firmou Clarins. A byl hlavně o vázání šátků a šátečků a taky o podzimních trendech v líčení! Hezky jsme si to užily!

Jedna z účasnic workshopu se šátečkem FreyWille :-)
Praha, Havířská ul., 28.8.2014
Dostaly jsme novou kartičkovou "brožurku" o kolekci šátků FreyWille s vázacími tipy, ukážu vám jí v některém z následujících příspěvků. FreyWille mají na YouTube pěkné šátkovací video: SCARVES, SCARVES, SCARVES - creative ways of wearing your FREYWILLE scarf! A zde je již jednou zmiňované instruktážní video z pražského showroomu FreyWille, publikované před 3 lety. Všem přeji krásnou neděli!

3 komentáře:

 1. Anonymní31/8/14

  The Czech Chicks je dost dobry nazev:)))
  ps: a jedna ucastnice vyzera dobre:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní31/8/14

  Jééé vy jste se měla. Určitě to bylo velmi zajímavé. Už se taky těším na něco z brožuky, kterou jste dostala (jak píšete). Koukala jsem se na stránky The Czech Chicks a na jednom snímku jste v pozadí Vy :-) Moc se mi líbí i jejich smaltované šperky. Koukala jsem i na video na které jste dala odkaz. No vlastně jsem se koukala na vše na co byl odkaz :-) opět jsem pokochala oko. A Vaše sestra je opět skvěle sladěná a kočka (jako vždy).
  Monika

  OdpovědětVymazat
 3. Moniko, moc děkuji za návštěvu i milý komentář! Brožurku připravím co nejdříve!

  OdpovědětVymazat