středa 31. srpna 2011

Šátek podle vlastního návrhu

Pokud máte chuť vytvořit šátek či šálku podle vlastního návrhu či fotografie, společnost Hayden Harnett nabízí zrealizovat váš záměr a vytiskout grafický návrh digitálně na hedvábí požadovaných rozměrů a to i v případě, že šátek chcete pouze jeden! Do konce srpna lze využít 50% slevu při objednávce. Neodolala jsem a šáteček objednala, jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Pokud by se vám můj návrh líbil, je k dispozici i pro ostatní (v nabídce je zatím ten v pravém horním rohu, v případě zájmu o jiný, dejte vědet). My "bespoke" scarf is available to order here. Write me for the other design.

5 komentářů:

 1. ten návrh je super! páčia sa mi tie dva vpravo - horný aj dolný. som zvedavá na výsledok. kedy ho asi budeš mať?

  OdpovědětVymazat
 2. Ďakujem, Xaji! Píšu, že objednávku ešte neodoslali, ale plánujú to urobiť dnes.... uvidíme :-), som tiež moc zvedavá, určite podám hlásenie!

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní3/9/11

  parádní!
  s.

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní8/9/11

  Bonjour, je vous avoue beaucoup aimer votre suggestion de dessin et aurai beaucoup de plaisir à l'utiliser pour moi, seriez vous d'accord ????
  dans ce cas là elle n'est plus disponible sur le site, comment faire ????
  cordialement
  Anne

  OdpovědětVymazat
 5. Dear Anne, thank you very much for your compliment, you can order this scarf through the link at the end of this post.

  OdpovědětVymazat